درباره وب سایت عمده فروشان

همانطور که می دانید بسیاری از فروشگاههای سنتی و آنلاین برای تهیه اجناس مورد نیاز خود به عمده فروشان مراجعه می کنند. از طرفی عمده فروشی در اینترنت شرایط خاص خود را دارد و همواره با مشکلاتی مواجه بوده است و بسیاری از عمده فروشان با شرایط خاصی از اینترنت جهت معرفی کالا و خدمات خود استفاده می کنند.

مسئله دیگر که پیدا کردن کالا و خدمات را سخت تر می کند پراکنده بودن اطلاعات کالاهای عمده فروشی در میان سایتهای آگهی، نیازمندیها و انجمنهای مختلف می باشد. با توجه به اینکه اکثر وب سایتها بصورت اختصاصی بر روی معرفی کالاهای عمده فروشی تمرکز نمی کنند و خدمات متنوعی ارائه می دهند، صاحبان فروشگاههای آنلاین برای پیدا کردن کالاهای مورد نیاز خود با گستره وسیعی از وب سایتهای خدمات دهنده مواجه هستند.

با توجه به این موارد تصمیم گرفتیم وب سایتی راه اندازی کنیم که علاوه بر برطرف کردن این موانع، بتواند با معرفی کالا و خدمات عمده فروشان سراسر ایران، راه را برای عرضه هرچه بهتر کالاها فراهم کند.

عضویت در این وب سایت آزاد می باشد و همه می توانند در وب سایت عضو شوند اما فعالیت اصلی این وب سایت معرفی کالا و خدمات عمده فروشان می باشد. صاحبان فروشگاهها می توانند به کمک اطلاعات ثبت شده توسط عمده فروشان و شرکتهای تولیدی عضو وب سایت، کالا و خدمات خود را پیدا کنند و در صورت نیاز جهت خرید کالا اقدام کنند.

تیم مدیریت وب سایت همواره به دنبال راههایی خواهد بود که بتواند عرضه کالا بصورت عمده در اینترنت را آسانتر کند و اطلاعات مورد نیاز خریداران را به سهولت در اختیار آنها قرار دهد. وب سایت عمده فروشان با این هدف فعالیت خود را در مهرماه سال 1391 آغاز کرده است. امید است بتوانیم در این راه موفق باشیم و خدمات شایسته ای به خریداران و فروشندگان محترم ارائه دهیم.

در صورتیکه پیشنهاد یا انتقادی در رابطه با خدمات ارائه شده در این وب سایت دارید، لطفا از طریق صفحه تماس با ما، با ما مکاتبه کنید. همواره پیشنهادها و انتقادها را در جهت پیشرفت کار خود می دانیم و از آن استقبال می کنیم.